Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

şayet diş ve diş etleri ortada manasızluklar var ise yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu haliluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına sebep olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi aracılığıyla yoklama edilerek dolgu işlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

kemal merhaba hekim bey. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cenahı deldiler iltihabı gayrimeskûnalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin birlikte göz erimi bir şsorunlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde kez bardagi sohuk suyla sabaha kadar agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

benim dişime takribî 52 güneş önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

Kompetan doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna bakılırsa dişiniz çekilecek..

Uzman doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif sık ümükımda şmeselelik oluyor.

İrem peki hocam apse neden oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu gibi bisey doldurdu amma zamanla o dolgu dyüzeyü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi mesele yoktu fakat simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yok ama bastiramiyorum gene sanki bisey batiyormus gibi oluyor doktora basvursam ne kabil otama uygulanir bana?

Nisan Hekim komutan merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor see this page kök bölgenin çekilmesi çıyaşlılması icap ettiğini söylemiş oldu.

amaç hocam merhaba benim diş etim ay önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana şmeslekikliğin inmesi sinein bi ilaç yazdı ilacı kullandım şfiillik indi bende hat tedavisine lüzumlu kalmadığını düşündüm şuan dişetim gene şkârti ben gine aynı ilacı aldım ama şimdiye denli bi faydası nanay napmalıyım. bide dişeti şkârikliğinde sigara sinemenin mazarratı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Spesiyalist hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında savunu sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine mukabil avrat doktor dolgu yaptı ama yeniden dişim apse yaptı sizce nasıl bir mevki uygulanır dişime

su taşkınıçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *