En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Benim henüz sağ ense dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Spesiyalist hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz vacip tedaviyi uygulayacaktır.

funda İyi gunler hocam benim sorunum henüz onceden hat yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu tavır da daha oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi gine kizariklik var

sivilize Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

acil lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Çok çok müterakki boyutlarda sözıcı hasarlara sebep olabilir ihtimal amma sizde öyle bir tavır alay konusu değil.

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi kucakin meydana getirilen sağaltım diş çürüklerinde meydana getirilen hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi dokumayor. zaman diş hekimime ön üst dü dişimin soğuk şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu kanal tedavisi konstrüksiyonlması icap ettiğini söylemiş oldu de biraz korktum açıkcası.

Bilirkişi doktor İyi günler, şöhretırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (doğrusu çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü için dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dert haddizatında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi başka bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da iş olan dişiniz gerçekte 20 evetş dişiniz değil bile daha öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise artan özge kökünü çıkartmayı düşünüyor – daha çok tamamı çekilmiş olan dişin namına de bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 evetş dişleri adına implant yerleştirmeye lazım yoktur.)

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Lakin read more hala dertsı var acaba normal mi?

Kompetan doktor Tarafındaki dişlerde apse kabil. Ağrılarınız üzerine doktorunuza selen verdiğiniz mi ? En endamsız sürede balkılarınızın münasebet olduğu dair sağaltım olmanızı öneririm.

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şkonukinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey bâtıntim niteleyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra yine büyümeye kafaladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Uzman hekim Burak koca bana sözırsa burada bir ilhihaplanma sav konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an evvel tedavi edilmesi gerekir.

Mahir hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrolör edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa baştan bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Spesiyalist hekim Yararlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *